TLIM nedir ?

Bercis

Global Mod
Global Mod
TLIM, Isletme Ici Yonetim (TIM) ve Isletme Ds Yonetim (EIM) arasndaki kopruyu olusturmak icin tasarlanms bir moduldur. TLIM, isletmenin icindeki ve dsndaki etkilesimi cesitli sekillerde optimize etmeyi hedefler. TLIM, zaman, kaynaklarn etkin kullanmn ve isletmenin performansn arttrmak icin tasarlanmstr.

TLIM'in Amac

TLIM, isletme icindeki ve dsndaki etkilesimi optimize etmek icin tasarlanmstr. TLIM, isletme ici ve dsndaki fonksiyonlar arasndaki etkilesimi artrmak ve isletmeyi etkileyen faktorleri kontrol etmek icin kullanlr. TLIM, isletme ici ve dsndaki fonksiyonlarn dogru bir sekilde calsmasn saglamak icin tasarlanmstr.

TLIM'in Faydalar

TLIM, isletme icindeki ve dsndaki etkilesimi optimize etmek icin tasarlanmstr. TLIM, isletme ici ve dsndaki fonksiyonlarn etkin kullanmn saglamak ve isletmenin performansn arttrmak icin tasarlanmstr. TLIM, isletme icindeki ve dsndaki etkilesimi optimize etmeyi hedefler. Ayn zamanda, TLIM, isletme icindeki ve dsndaki etkilesimin daha verimli bir sekilde yonetilmesini ve isletme icindeki ve dsndaki fonksiyonlarn daha etkin bir sekilde calsmasn saglamay amaclamaktadr. TLIM, isletme icindeki ve dsndaki fonksiyonlarn dogru bir sekilde calsmasn ve isletme icindeki ve dsndaki etkilesimin daha verimli bir sekilde yonetilmesini saglamak icin tasarlanmstr.

TLIM'in Kullanm

TLIM, isletme icindeki ve dsndaki fonksiyonlarn etkin kullanmn saglamak ve isletmenin performansn arttrmak icin kullanlr. TLIM, isletme icinde ve dsnda fonksiyonlarn etkin kullanlmasn ve isletmenin performansn arttrmak icin tasarlanmstr. TLIM, isletme icindeki ve dsndaki fonksiyonlarn etkin kullanmn saglamak icin kullanlan yonetim sureclerini optimize etmeyi hedefler.