Web Tasarım Servisi

Nudem Bilişim kuruma ve kişeye özel tasarımları en uygun fiyatlarla sunar.
Kurumsal ve Kişisel web sitelerinde Php, Asp, Html, Html5, Jquery, Botstrap ve diğer herşeyden faydalanır.

Neden Web Siteniz Olsun?

Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır.

Web Sitesinin Ticari Katkısı (Ekonomik Olması + Pratik Çözüm Sunması  + Müşteri Kazanma Potansiyeli )

Full Responsive

Nudem Bilişim yaptığı bütün çalışmalara responsive uygular. Yani web siteniz bütün mobil cihazlarla uyumlu çalışır.

Profesonel Seo

Bir web sitesinin google ve diğer arama motorlarında üst sıralara gelmesi için seo çok önemlidir. Bu noktada Nudem Bilişim profesyonel seo teknikleri ile sitenizin arama motorlarından en iyi şekilde faydalanmasını sağlar.

Güvenlik&Yedekleme

Veri kaybı riskinizi ortadan  kaldırıyoruz! Sunucularımız Haftalık ve Aylık olarak düzenli yedeklenir. Online Monitoring ile sunucularımız sürekli gözetim altında.

Tamamen Dinamik

Güçlü ve pratik bir yazılım sayesinde güncellebilir bir siteye sahip olmanız, arama motorları gözünde tartışılmaz bir öneme sahip olan güncellenen taze web siteleri ihtiyacını da karşılayabilmenizi sağlar.

Müşterilerimiz ne demiş?

Nudem Bilişim’den aldığımız hizmetten oldukça memnunuz. Memnun olmamak için bir sebep bırrakmıyorlar. İşlerinde dürüst ve iyiler.
Teşşekkür Ederim.

Orhan AYAZ Genel Müdür http://www.ayazelegance.net

Uzun zamandır Nudem Bilişim’den hizmet alıyoruz. Kendilerinden gerçekten oldukça memnunuz. Tavsiye edebiliriz.

Ava Düğün Salonu Yönetici http://www.avadugunsalonu.com

Bütün projelerimizi kendilerine gönül rahatlığıyla veriyoruz. Bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadık ve sürekli ilgileniyorlar.

Bedir Yapı İnşaat Genel Müdür http://www.bediryapi.com

Neler Yaparız?

Web Çözümleri, Web Tasarım Servisi

Firmanız için ister hazır, ister özel tasarım web sitenizi hazırlıyoruz.Mobil odaklı hazırlanan web sitenizi aynı zamanda SEO kurallarına da uygun bir şekilde teslim ediyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Firmanızın ürünlerini müşterilerinizle en hızlı şekilde buluşturacağınız yeni nesil e-ticaret trendine yatırım yaparak sektörünüzde lider olmanızı sağlayacak yazılım çözümleri sağlıyoruz

Mobil Uygulama

Mobil ortamın tüm özelliklerinden ve avantajlarından faydalanmanızı sağlayacak Android ve IOS platformlar için size özel uygulamalar geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, içeriklerinin hazırlanması ve stratejilerinin belirlenmesi için gerekli ilk adımları sizinle birlikte atıyoruz. Raporlama hizmeti ile sizi bilgilendiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Sitenizin arama motorları görünürlüğünü arttırıyoruz. Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde rakiplerinizin üzerinde yer almanızı ve potansiyel müşterileriniz ile direkt olarak buluşmanızı sağlıyoruz.

RESPONSİVE WEB TASARIM SİTELERİNİZ ARTIK MOBİL !

Responsive web tasarım; bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya her platformda rahat bir gezinme olanağı sağlayan web tasarımlarıdır.

Responsive web tasarım, web sitesine bilgisayar, akıllı cep telefonu veya tablet cihazlardan ulaşım sağlandığını algılayarak, site içeriğinde bulunan metin, resim, menü vs. diğer elementlerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır. Bu sayede kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ve istenilen sayfaya hızlı ulaşıma olanak sağlamaktadır.

Türkiye’de 42 milyonun üzerinde internet kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıların mobil cihazlar üzerinden internete bağlanma ve web sitenizi ziyaret etme oranı ise %38-45 arasıdır.Günümüzde mobil ve tablet cihazların etkin kullanılmasıyla birlikte responsive web tasarım artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

© 2017 Nudem Bilişim. Her Hakkı Saklıdır!

Click Me